۱۸:۵۲:۱۷ - پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
گزارشی آزاد از انعکاس آزاد؛
سکوت شورانشینان رشت در مقابل هزینه تراشی های بیهوده شهردار غیربومی!
هزینه تراشی های بیهوده این روزهای شهردار رشت صدای کارمندان و کارکنان این سازمان را درآورده اما تا اکنون هیچ کدام از اعضای شورای شهر نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده اند.

هزینه تراشی های بیهوده این روزهای شهردار رشت صدای کارمندان و کارکنان این سازمان را درآورده اما تا اکنون هیچ کدام از اعضای شورای شهر نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده اند.

 

به گزارش انعکاس آزاد، چند وقتی است که خبر خرید ماشین ۳۶۰ میلیونی لاکچری مسعود نصرتی شهردار رشت در تعدادی از پایگاه های خبری گیلان منتشر شده است و در بسیاری از محافل بحث این اقدام وی دنبال می شود. مسئله مهم و دغدغه مند این روزهای شهرداری رشت این است که با این اوضاع و بدهی های سرسام آور سازمان شهرداری مسعود نصرتی با چه اهدافی این همه هزینه تراشی های بیهوده می کند.

اما نکته قابل توجه عدم واکنش اعضای شورای شهر رشت نسبت به این موضوع به قدری غیر قابل درک است که اعضای محترم شورای شهر با اینکه در جریان بدهی های سازمان شهرداری و حقوق های معوقه کارمندان و پاکبان های زحمت کش این شهر هستند تا اکنون نسبت به این اقداماتی که شهردار رشت از حساب شهرداری و  هزینه های غیر ضروری که انجام داده هیچ واکنشی نشان نداده اند و انگار تالیسمان سواری آقای شهردار به کام آن ها خوش نشسته است و مفتخراند که شهردار شهرشان سوار بر یک خودرو لوکس چند صد میلیونی فرانسوی است.

 

 

سوال قابل توجه از اعضای محترم شورای شهر رشت این است که آیا تا اکنون متوجه این اقدامات و هزینه تراشی های بیهوده شهردار غیر بومی رشت نشده اند یا صلاح نمی دانند در مورد این موضوع اقدام کنند!

حرف آخر شاید اگه به جای مسعود نصرتی شهردار غیر بومی شهر رشت اگر این شهر یک شهردار بومی داشت دلش بیشتر گرم کارگران و کارمندان سازمان خود  می بود و به جای این همه هزینه تراشی های بیهوده نگران سفره کارکنان و زیردست های خود می شد.

 

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب