۱۵:۰۷:۱۸ - یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
آیت الله اشکوری:
دشمنان با سپاه‌هراسی و روحانیت‌هراسی درصدد ضربه زدن به مردم و نظام ‌هستند
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با ایجاد سپاه هراسی و روحانیت هراسی درصدد ضربه زدن به مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند و با بزرگ‌نمایی فعالیت‌های سپاه در حوزه‌های اقتصادی خدمات آن‌ها را زیر سؤال می‌برند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با ایجاد سپاه هراسی و روحانیت هراسی درصدد ضربه زدن به مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند و با بزرگ‌نمایی فعالیت‌های سپاه در حوزه‌های اقتصادی خدمات آن‌ها را زیر سؤال می‌برند.

به گزارش انعکاس آزاد، آیت‌الله سید‌علی حسینی‌اشکوری امروز در درس خارج فقه با اشاره به مناسبت‌های ماه شعبان اظهار داشت: روز ارتش، سپاه و جانباز باید موردتوجه بیشتری قرارگرفته چراکه حرمت به آن در راستای اقتدار نظام بوده و حیثیت نظام بستگی به اقتدار نظام دارد.

وی توطئه‌های دشمنان را در شکست اقتدار نظام جمهوری اسلامی یادآور شد و افزود: طبق روایات همه خیر در سایه اقتدار است که معنا پیدا می‌کند، زیرا در سایه اقتدار، قدرت، توانمندی نظام،  امنیت و آرامش نظام فرصت ظهور در جامعه را پیدا می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر جایگاه ارتش و سپاه در حفظ نظام گفت: ارتش و سپاه با خدمات ارزشمندی که به‌نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند نظام را حفظ کرده و ما باید شاکر این نعمت الهی بوده و بدانیم دشمنان از اقتدار نظام راضی نیستند.

وی تلاش جانبازان و خون شهدا را تضمین‌کننده وقار و دوام نظام معرفی و تصریح کرد: با تلاش جانبازان و خون شهدا است که نظام روی پای خود ایستاده و در برابر توطئه‌های دشمنان سینه سپر کرده است و دشمنان برای از بین بردن نظام سعی در ایجاد هراس از سپاه در بین مردم دارد.

آیت‌الله حسینی‌اشکوری با هشدار به مردم برای آگاهی نسبت به توطئه‌های دشمنان ابراز کرد: مردم باید هوشیار باشند و بدانند دشمنان با ایجاد سپاه‌هراسی و روحانیت هراسی درصدد ضربه زدن به مردم و نظام جمهوری اسلامی  هستند و با بزرگ‌نمایی فعالیت‌های سپاه در حوزه‌های اقتصادی خدمات آن‌ها را زیر سؤال می‌برند.

وی خدمات سپاه را در حوزه اقتصاد به نفع ملت و کشور ایران دانست و گفت: باید همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها در کنار هم قرارگرفته و دوستانه در جهت پیشرفت کشور گام بردارند تا دشمنان نتوانند بین نهادهای دلسوز کشور و مردم و دولت تفرقه‌افکنی کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری از سپاه و دولت خواست تا به‌صورت هماهنگ در همه عرصه‌ها فعالیت کرده و تأکید کرد: سپاه همان‌طور که در گسترش صنایع نظامی در کشور به موفقیت‌های چشمگیری دست پیداکرده است می‌تواند در حوزه‌های اقتصادی نیز به کمک دولت آمده و با محوریت رهبری در جهت خدمت مردم حرکت کنند.

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب