۱۴:۳۶:۲۵ - یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
نقاب از چهره مافیاهای اطراف سپیدرود افتاد؛
حاشیه سازان سپیدرود از بانک اخراج شدند
مدعیان خرید سپیدرود به دلیل تخلفات مالی از بانک اخراج شدند.

مدعیان خرید سپیدرود به دلیل تخلفات مالی از بانک اخراج شدند.

 

به گزارش انعکاس آزاد، دو نفر از کارمند های یک بانک خصوصی که زمانی در باشگاه سپیدرود خود را به مالک باشگاه نزدیک کرده بودند به دلیل فساد مالی از بانک اخراج شدند.

بنابر اطلاعات بدست آمده متخلفان به دلیل صدور چکهای بلا محل و جعل امضای مالک و نیز دستکاری دراسناد مالی سعی به ایجاد حواشی و شایعات مختلف سعی در تضعیف مالک باشگاه داشته اند.

همچنین این متخلفان با همکاری شخص متقاضی مالکیت باشگاه سعی در ایجاد حرکت شطرڻجی داشته و با نفوذ در بین بازیکنان و کادر فنی سعی در ایجاد تفرقه و تشویش اذهان عمومی را داشته اند و در این بین از طریق پخش اخبار کذب و شایعاتی در فضای مجازی به تخریب چهره مالک باشگاه پرداخته اند.

با ورود نهادهای نظارتی این بانک خصوصی در اسناد مالی مستنداتی ملاحظه شد که در پی آن متخلفان از محل کار خود اخراج شدند.

لازم به یاد آوری است این دو نفر از عوامل اصلی ایجاد تفرقه و شایعه ساز در باشگاه سپیدرود بوده اند و قطعا اقدامات آن ها که هدفی جز سوء استفاده و فرصت طلبی از موقعیت باشگاه بزرگ سپیدرود نبوده است بر همگان ثابت شده است.

همچنین از طرفی هم شنیده ها حاکی از اقدامات گسترده قضایی و شکایت مالک باشگاه از این دو نفر داشته که بنابراین دلیل سکوت مالک باشگاه در این روزهای پرالتهاب می تواند به معنای انتظار برای روشن شدن حقایق از طریق مراجع قضایی باشد .

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب