۱۹:۳۳:۲۸ - شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
مه باعث واژگونی خودرو درجاده اسالم – خلخال شد
مه غلیط و محدودیت دید در جاده ارتباطی اسالم به خلخال باعث واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری ومصدوم شدن سرنشینان آن شد.

مه غلیط و محدودیت دید در جاده ارتباطی اسالم به خلخال باعث واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری ومصدوم شدن سرنشینان آن شد.

به گزارش انعکاس آزاد، این خودرو سمند که عصر امروز (شنبه) از اسالم به سمت خلخال در حال حرکت بود در حوالی گردنه لرزله استان گیلان به کوه اطراف جاده برخورد کرد ه و در میان جاده واژگون شد.
در این حادثه بدنه خودرو آسیب دیده ،راننده و سرنشینان این خودرو نیز که بر اثر این حادثه از نواحی مختلف بدن مصدوم شده بودند با کمک امدادگران جمعیت هلال احمر تالش به بیمارستان این شهرستان انتقال یافتند.
این حادثه رانندگی چندمین حادثه رانندگی ناشی از مه غلیظ و محدودیت دید در جاده ارتباطی اسالم به خلخال است که درسال جدید اتفاق می افتد .
۲ روز پیش نیز یک دستگاه خودرو سواری پراید به علت وجود مه غلیظ ، محدودیت دید و عدم توجه کافی راننده به جلو در گردنه الماس واقع در جاده خلخال به اسالم از مسیر خود منحرف و در دره اطراف جاده واژگون شد.


براثر این حادثه سه تن از سرنشینان این خودرو مصدوم وبه کمک امدادگران جمعیت هلال احمر خلخال به بیمارستان این شهرستان منتقل شدند.
شهرستان خلخال ، استان اردبیل را به استان گیلان متصل می کند، جاده خلخال – اسالم و خلخال – پونل ۲ راه ارتباطی استان های اردبیل و گیلان می باشد.
۲۳ کیلومتر از مسیر ۷۰ کیلومتری جاده خلخال به اسالم در حوزه استحفاظی و راهداری اداره راه و شهرسازی خلخال و ۴۷کیلومتر نیز در حوزه گیلان واقع شده است.

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب