۹:۱۶:۲۱ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
گزارشی از انعکاس آزاد؛
جمعه های متفاوت امیرحسین علوی و دوست داشتنی فرهام زاهد
تحریریه پایگاه تحلیلی خبری انعکاس آزاد تصمیم بر آن گرفت تا برای مخاطبان خود گزارشی جذاب و مخاطب پسند از عملکرد مجازی دو عضو شورای شهر رشت تهیه کرده و برای مخاطبان این پایگاه تحلیلی خبری به انتشار بگذارد.

تحریریه پایگاه تحلیلی خبری انعکاس آزاد تصمیم بر آن گرفت تا برای مخاطبان خود گزارشی جذاب و مخاطب پسند از عملکرد مجازی دو عضو شورای شهر رشت تهیه کرده و برای مخاطبان این پایگاه تحلیلی خبری به انتشار بگذارد.

به گزارش انعکاس آزاد، با افزایش میل و علاقه مردم به سمت شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و کانال های اجتماعی رفته رفته مسئولین را هم بدنبال خود کشانده است به طوری که صفحه های منتسب به مسئولین مانند پرونده ها و گزارش عملکرد برای آن ها به ظاهر نمایان می شود. و برای افزایش طرفداران مجازی و حقیقی تمام تلاش خود را می کنند از خود تصاویری زیبا همراه با عملکردی قابل ملاحظه ثبت کنند.

در همین راستا تحریریه پایگاه تحلیلی خبری انعکاس آزاد تصمیم بر آن گرفت تا برای مخاطبان خود گزارشی جذاب و مخاطب پسند از عملکرد مجازی دو عضو شورای شهر رشت تهیه کرده و برای مخاطبان این پایگاه تحلیلی خبری به انتشار بگذارد.

در این گزارش جذاب و پر مخاطب تصمیم گرفته ایم برای مخاطبان انعکاس آزاد گزارشی از جمعه های دو عضو شورای شهر رشت با استفاده از انتشار مسندات در صفحه اینستاگرام خود تهیه کنیم.

فرهام زاهد عضو شورای اصلاح طلب شهر رشت که این روز های انتظار می کشد تا  هفته به آخر برسد و با #جمعه های دوست داشتنی معروف خود برای مخاطبان و دوستان مجازی تصاویر #جمعه های دوست داشتنی اش را در صفحه اینستاگرام من منتسب به خود به نمایش بگذارد.

 

امیرحسین علوی عضو شورای اصول گرا شهر رشت که این روزها با عملکرد نسبتا قابل تحسین خود در شهر رشت طرفداران زیادی جذب کرده است نیز با توجه به اهمیت فضای مجازی و افزایش مخاطبان به همچین شبکه هایی او نیز در این رقابت عقب نمانده و هر از چندگاهی برای مخاطبان از حال روز خود و اتفاقات انجام شده را با مردم در میان می گذارد.

علوی تلاش میکند با مردم باشد و برای انجام امور مردم از همه کارها میزند تا لبخند بر صورت مردم را ببیند. به گفته وی از اینکه خادم مردم است لذت میبرد و تمام تلاش خود را می کند تا لبخند رضایت بر چهره مردم بنشیند.

 

 

تحریریه پایگاه تحلیلی خبری انعکاس آزاد با هدف انتشار مطالب متفاوت و مستقل و بدونه در نظر گرفتن صمیمیت ها و ارتباط با مسئولین تلاش میکند انتقاد ها و تحلیل هایی انتقادی برای مخاطبان خود به انتشار بگذارد.

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب