۱۰:۴۱:۴۰ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
‫چه کسانی در استان اشتیاق برگزاری سخنرانی احمدی نژاد را دارند/ سینه چاک های دکتر چه کسانی اند؟!‬‎
امام جماعت مسجد فاطمه زهرا(س) مسکن مهر رشت گفت: در مورد سخنرانی آقای احمدی نژاد هم معتقدم بستگی دارد چه حرف هایی بزند. اگر موضع حرفهای آقای احمدی نژاد روز جمعه خطاب به رهبری باشد مطمئن باشید اولین کسی که ایشان را مواخذه کند خود من هستم. اگر هم بخواهند امنیت جامعه را هدف قرار بگیرند بازهم اولین اعتراض کننده بنده هستم و تعارف با کسی نداریم.

امام جماعت مسجد فاطمه زهرا(س) مسکن مهر رشت گفت: در مورد سخنرانی آقای احمدی نژاد هم معتقدم بستگی دارد چه حرف هایی بزند. اگر موضع حرفهای آقای احمدی نژاد روز جمعه خطاب به رهبری باشد مطمئن باشید اولین کسی که ایشان را مواخذه کند خود من هستم. اگر هم بخواهند امنیت جامعه را هدف قرار بگیرند بازهم اولین اعتراض کننده بنده هستم و تعارف با کسی نداریم.

به گزارش انعکاس آزاد، در روز گذشته و طبق اعلام رسانه منتسب به رئیس جمهور سابق دکتر محمود احمدی نژاد، به مناسبت ایام الله دهه فجر در گیلان و شهر رشت حضور می یابند. این در حالی است که احمدی نژاد در صحب های اخیر خود در مورد عده ای از سران نظام انتقادات تندی را داشته و صحبت های تند او مورد بحث و نظر گروه های سیاسی در کشور قرار گرفته است.
نطق ها و سخنرانی های احمدی نژاد این روز ها بسیار مورد بحث قرار گرفته و تا کنون کسی دلیل اصلی این همه مسافرت به استان ها و شهرستان های کشور و  علت برگزاری سخنرانی ها را نفهمیده است.
جمعه آینده (۲۰بهمن) محمود احمدی نژاد در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)  مسکن مهر شهر رشت بمناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سخنران همایش ” بهار آزادی ” است.
اما بحث حائز اهمیت و کلیدی این است که برگزار کننده اصلی  این همایش در گیلان چه کسی یا چه کسانی هستند و علت  ماجرا چه چیزی است. اما اگر در سخنرانی فردا احمدی نژاد صحبت یا انتقادی مطرح شود که موجب تغذیه رسانه های ضد انقلاب و بیگانه که در یوم الله بهمن ماه منتظر همچین سخنرانی ها و انتقاد ها هستند که بتوانند خدشه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کنند. همین افراد که امروز سنگ محمود احمدی نژاد را بر سینه میزنند چه واکنشی نشان خواهند داد؟ یا شاید هم برای انکار کردن اصل موضوع بخواهند احمدی نژاد را پس زده و بگویند در جریان موضوع نبوده اند.

 

همچنین معاون سیاسی فرمانداری رشت در گفتگو با یک سایت محلی در مورد سخنرانی احمدی نژاد با تایید کسب مجوزات لازم این سخنرانی و حفظ امنیت آن ابراز داشت: «برای برپائی مجوز این سخنرانی امام جماعت مسجد مسکن مهر رشت با ما مکاتبات لازم را انجام دادو مراحل ان طی شد.» اما امام جماعت مسجد بزرگ مسکن مهر رشت چه کسی است؟

 

حجت الاسلام طه حضرت حجت امام جمعه مسجد مسکن مهر با رد این که این سخنرانی توسط هیات امنای مسجد و یا خود برپا شده است ابراز داشت: مسجد ما بزرگترین مسجد مسکن مهر است و مسکن مهر هم توسط خود ایشان ساخته شده برای همین احتمالا برای همین برگزار کنندگان اصلی آن اینجا را انتخاب کردند و هیات امنا و من هیچ دخالتی در برگزاری این مراسم نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مواضع اخیر احمدی نژاد سخنان او را تایید می کنید ابراز داشت: معیار حال افراد است، من خیلی انتقادات شدیدی به آقای احمدی نژاد دارم . با این حال من نه اصلاح طلبم و نه اصولگرا ، من مسلمان ولایتمدار هستم. برای من فرقی نمی کند چه کسی باشد. باید آدم نگاه کند که هر فردی چه می گوید. معتقدم اگر یک اصولگرایی می بیند اصلاح طلبی خودب حرف می زند و به دلیل اصولگرایی حرفش را رد کند این مسلمانی نیست و بر عکس، معتقدم باید مسلمانی کرد.

امام جماعت مسجد فاطمه زهرا(س) مسکن مهر رشت خاطرنشان کرد: در مورد سخنرانی آقای احمدی نژاد هم معتقدم بستگی دارد چه حرف هایی بزند. اگر موضع حرفهای آقای احمدی نژاد روز جمعه خطاب به رهبری باشد مطمئن باشید اولین کسی که ایشان را مواخذه کند خود من هستم. اگر هم بخواهند امنیت جامعه را هدف قرار بگیرند بازهم اولین اعتراض کننده بنده هستم و تعارف با کسی نداریم.

 

منبع:
انعکاس آزاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب